Ako sme pomohli zranenému klientovi
s návratom domov

Zadanie

Náš klient na pracovnej ceste utrpel úraz – zlomeninu obidvoch dolných končatín, nakoľko mal obe nohy v sadre, nebol schopný cestovať v sede.

Cieľ

Zabezpečiť klientovi bezpečný návrat domov.

Výsledok

Preverili sme všetky možnosti klienta a ponúkli nasledovné riešenie.

Po dlhých telefonátoch s poisťovňou a let. spol. sme došli k záveru, že pre klienta by nebolo vhodné ambulantné lietadlo (s možnosťou lôžka) nakoľko by to výrazne zvýšilo klientove výdavky na prevoz a jeho potrebu byť v danom termíne doma.

Klientovi sme navrhli, že u leteckej spoločnosti kúpime celý rad sedadiel vedľa seba (3x sedadlo), na ktorých bude schopný cestovať naležato a bezpečne – let. spol. bola informovaná, nášho klienta vyzdvihla zo sanitky priamo pred letiskom a dopravili ho bezpečne až na jeho tri miesta v lietadle, kde mu poskytli všetku potrebnú pomoc k jeho ceste.

Ako letieť so zlomeninou oboch nôh?

Zlomenina oboch nôh: ako letieť?

Klient na pracovnej ceste utrpel zlomeninu oboch dolných končatín. Preprava po sediačky bola z dôvodu sadry na nohách nemožná.

Obrátil sa na nás a my sme mu pomohli bezpečne ho prepraviť domov.

V prvom rade sme hľadali riešenia, ktoré by nezaťažili jeho finančný rozpočet na maximum. Po dohode s poisťovňou sme usúdili, že by pre klienta nebude vhodné ambulantné lietadlo (s možnosťou lôžka), pretože mu nesedel termín letu.

Po zvážení všetkých možností a potrieb klienta sme mu navrhli kúpu celého radu sedadiel vedľa seba (konkrétne 3), na ktorých bol schopný cestovať naležato. S leteckou spoločnosťou sme dohodli presun klienta zo sanitky rovno do lietadla a tiež opateru a zabezpečenie bezpečia zo strany personálu lietadla.

S PTO sa postaráme o každý zlý scenár. Po mnohých rokoch sme nabrali skúsenosti, na základe ktorých vám vieme pomôcť s každým problémom na vašej ceste. Nechajte si zabezpečiť cestu spoločnosťou PTO a už nikdy nezostanete na nič sami. Ozvite sa nám a my pre vás pripravíme najvýhodnejšiu a najpohodlnešiu prepravu aj celý pobyt.

help pomoc pto

Prečítajte si viac o našich skúsenostiach

Zmena letenky lacno a rýchlo: ako na to s PTO
Zmeškaný let a ďalšie stovky eur pre vás
Ako sme pomohli zranenému klientovi s návratom domov

Adresa

PTO Slovakia s.r.o.

Mlynské Nivy 56

821 05 Bratislava

Slovakia