Zmeškaný let a ďalšie stovky eur pre vás

Zadanie

Skupina kolegov, našich klientov, čelila niekoľkohodinovému čakaniu na letisku pre zmeškaný let kvôli chybe na strane leteckej spoločnosti

Cieľ

Zabezpečiť klientom adekvátnu kompenzáciu.

Výsledok

Najrýchlejšie riešenie

Klienti sa nachádzali na letisku a v tomto prípade mali nárok na niekoľko riešení. Jedným z nich bolo, vyžiadať si alternatívny let priamo na letisku pri stánku konkrétnej leteckej spoločnosti. Veľa krát sa stáva, že spoločnosť má pre tieto prípady zmluvy s inými spoločnosťami a preto je veľká šanca na zmenu  letu.

Riešenie s najvyššou formou kompenzácie

Ak však nie je iná možnosť, ako čakať viac ako 3 hodiny od plánovaného pristátia do destinácie, klienti majú nárok na kompenzáciu, ktorá sa pohybuje:

  • až do výšky 200€ pri kratších európskych letoch
  • do výšky až 600€ pri dlhších letoch, mimo Európy

Kompenzáciu za vás radi vybavíme v PTO.

Zmeškal/a som let. Čo teraz?

V tom prípade by sme vám radili nás obratom kontaktovať telefonicky a informovať sa o možnostiach zmeny letu, prípadne zrušenia časti vašej cesty (let, booking v hoteli, konferencia..), ktorej sa to týka. So spoločnosťou PTO vám poradíme, pomôžeme sa zorienovať či vybavíme za vás aj tie najťašie úlohy.

Našou prioritou je vaše bezpečie a pohodlie
Vaša bezpečnosť a stabilita sú pre nás najdôležitejšie. Nechajte si zabezpečiť vašu pracovnú cestu cez PTO a máte istotu, že sme tu pre vás 24/7. Už sa nemusíte báť, že zostanete na všetko sami. Všetko vybavíme za vás alebo vám poradíme čo presne robiť a to úplne najneskôr do 60 minút od vášho telefonátu.
cakanie na letisku

Prečítajte si viac o našich skúsenostiach

Zmena letenky lacno a rýchlo: ako na to s PTO
Zmeškaný let a ďalšie stovky eur pre vás
Ako sme pomohli zranenému klientovi s návratom domov

Adresa

PTO Slovakia s.r.o.

Mlynské Nivy 56

821 05 Bratislava

Slovakia